Uprzejmie informujemy, że od dnia 22 marca 2021 r., godz. 8:00 do 29 marca 2021 r., godz. 14:00 trwać będzie rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu naszej szkoły

Rekrutacja na wolne miejsca wymaga złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej (kliknij, by go pobrać) wraz z oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym (przeczytaj o kryteriach).

Rekrutacja odbywać się będzie:

• z zastosowaniem systemu elektronicznego poprzez rejestrację kandydatów na stronie  https://naborsp-kandydat.edu.lublin.eu/lublin/, gdzie osoby posiadające podpis kwalifikowany lub profil zaufany, mogą wypełnić wniosek wraz z ewentualnymi załącznikami i przesłać go drogą elektroniczną, bez konieczności dostarczania wniosku w formie papierowej do szkoły podstawowej (niezbędne są podpisy kwalifikowane obojga rodziców/opiekunów prawnych)
  • poprzez dostarczenie wypełnionych wniosków  do sekretariatu szkoły w wersji papierowej w godz. 8:00 – 15:00.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły w godz. 8:00 – 15:00. Zapraszamy!

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych nastąpi 31 marca 2021 r. o godz. 12:00

Od dnia 31 marca 2021 r. godz. 12.00 do 7 kwietnia 2021  r., godz. 14:00 należy potwierdzić w sekretariacie szkoły chęć podjęcia nauki w klasie I poprzez złożenie dokumentu „Potwierdzenia woli zapisania kandydata do szkoły”

Elżbieta Pieczonka