Szanowni Państwo Rodzice i Uczniowie klas 0 – VIII!

Mając na uwadze zmiany przepisów dotyczących szczególnych rozwiązań, w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zakończenie roku szkolnego 2020/2021 odbywać się będzie bez obecności rodziców uczniów i w trochę innej formie niż dotychczas, według poniższego harmonogramu:

• dnia 23.06.2021r. – oddziały „0” – sale oddziałów
    • oddział „0”A – godz. 14:30
    • oddział „0”B – godz. 15:00
  • dnia 24.06.2021r. godz. 17:00 – klasy VIII – sala widowiskowa

Uczniowie przychodzą do szkoły na ustaloną przez wychowawcę godzinę i spotykają się w wyznaczonej sali. Państwo Wychowawcy przychodzą wraz z uczniami do sali widowiskowej na spotkanie z dyrekcją szkoły, gdzie uroczyście zostaną wręczone nagrody, dyplomy i listy gratulacyjne Prymusowi Szkoły, Sportowcom Szkoły oraz Prymusom klas. Po zakończeniu części oficjalnej Wychowawcy przechodzą z uczniami do przypisanych sal, gdzie przekażą uczniom świadectwa ukończenia szkoły.

• dnia 25.06.2021r. – klasy I – III – sale przypisane klasom
    • 8:30 – klasy I
    • 9:00 – klasy II
    • 9:30 – klasy III

Uczniowie przychodzą do szkoły na ustaloną godzinę i wchodzą do szkoły wejściem dla klas I – III. Wychowawcy klas 5 min. przed wyznaczoną godziną czekają na swoich uczniów przed szkołą i wraz z nimi przechodzą do wyznaczonych sal, gdzie przekażą uczniom świadectwa promocyjne, dyplomy i podziękowania.

• dnia 25.06.2021r. – klasy IV – VII – sala widowiskowa
    • 8:30 – klasy IV i V
    • 9:15 – klasy VI
    • 10:00 – klasy VII

Uczniowie przychodzą do szkoły na ustaloną przez wychowawcę godzinę i spotykają się w wyznaczonej sali. Państwo Wychowawcy przychodzą wraz z uczniami do sali widowiskowej na spotkanie z dyrekcją szkoły, gdzie uroczyście zostaną wręczone nagrody, dyplomy i listy gratulacyjne Prymusom klas. Po zakończeniu części oficjalnej Wychowawcy przechodzą z uczniami do przypisanych sal, gdzie przekażą uczniom świadectwa promocyjne.

Elżbieta Pieczonka