Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie, serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023:

• dnia 22 czerwca 2023 r. – sala widowiskowa –  godz. 17:00 – klasy VIII

Wychowawcy klas spotykają się z uczniami o  godz. 16:55 w swoich salach lekcyjnych, skąd udają się na uroczysty apel do sali widowiskowej.

• dnia 23 czerwca 2023 r. – sala widowiskowa

–  godz. 8:30 – klasy IV – V

–  godz. 9:00 – klasy VI – VII

–  godz. 10:00 – klasy I

–  godz. 10:30 – klasy II

–  godz. 11:00 – klasy III

Wychowawcy klas spotykają się ze swoimi uczniami w wyznaczonych salach lekcyjnych 10 min. przed wyznaczoną godziną  i razem udają się na uroczysty apel do sali widowiskowej. Po apelu uczniowie pod opieką wychowawców wracają do sal, gdzie otrzymają świadectwa promocyjne.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego o wyjście na scenę zostaną poproszeni laureaci konkursu ortograficznego „O Pióro Dyrektora Szkoły”, Prymusi Klas wraz z rodzicami oraz Prymus Szkoły gdzie z rąk Pani Dyrektor odbiorą nagrody i listy gratulacyjne.