Dnia 8 lutego 2016 r. na sali widowiskowej odbył się Konkurs Angielskiej Piosenki Dziecięcej „You can sing 2016” . Wzięło w nim udział 24 uczestników. Wśród wykonawców byli uczniowie kl.1-3 śpiewali piosenki z repertuaru angielskiej piosenek dziecięcych.

Jury w składzie:

– Pani Weronika Sołdek,

– ks. Andrzej Jargieło,

– Pan Grzegorza Gębała Doradca Metodyczny Wydawnictwa Macmillan

oceniało naszych wykonawców.

A oto wyniki:

Natalia Krakowiak kl. 2E

Ewa Smutek kl. 2 B

uczennice kl.3 C

Iga Barcicka

Izabela Pydyś

Izabella Nawracała.

Uczennice przygotował p. Daniel Fiłatow.

Szkolną imprezę poprowadził uczeń kl. 2 H Arkadiusz Juszka.

Dnia 21 kwietnia 2016 r. odbył się II etap Międzyszkolny  Konkursu Angielskiej Piosenki Dziecięcej You can sing 2016 w Szkole Podstawowej nr 34 w Lublinie. Nasze uczennice odniosły wielkie sukcesy:

• uczennica kl. 2 E Natalia Krakowiak zajęła II miejsce w kategorii ” soliści”
  • uczennice kl.3 C Iga Barcicka, Izabela Pydyś, Izabella Nawracała zajęły I miejsce w kategorii „zespołów wokalnych”.

Uczennice z kl. 2 B oraz 2 E przygotowała p. Małgorzata Chmielewska, p. Daniel Fiłatow przygotował uczennice z kl. 3 C.

Gratulujemy sukcesów!

Szkolny koordynator konkursu p. Małgorzata Chmielewska