We wtorek 4 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się wieczór poezji pod hasłem Zima z wyobraźnią. Spotkanie składało się z trzech odsłon: w pierwszej usłyszeliśmy utwory poświęcone istocie poezji i natchnienia, w drugiej uczniowie zaprezentowali twórczość własną, a w trzeciej recytowali nastrojowe wiersze o zimie. Liczna, ponad trzydziestoosobowa grupa uczniów przedstawiała teksty poetyckie z wykorzystaniem technik teatralnych oraz elementów tańca, przy dźwiękach utworów instrumentalnych. Spotkanie upłynęło w ciepłej, lirycznej atmosferze, a zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Szczególnie dziękujemy za przybycie Szanownym Państwu Rodzicom i Dziadkom.

Wieczór poezji przygotowali uczniowie klas: 4e, 4d, 4 e, 5e, 6b, 6g, i 7b pod kierunkiem p. Anny Ładak i p. Moniki Grabowskiej.