29 listopada 2018 roku grupy przedszkole miały przyjemność uczestniczyć w pokazach przyrodniczych, zorganizowanych przez nauczycieli klas starszych. Tym razem nauczycielami zostali uczniowie klas 8. Podczas tych interesujących zajęć, przedszkolaki mogły dotknąć oraz zobaczyć różne eksponaty takie jak np.: kawałek węgla czy model wątroby. Każde dziecko miało również okazję zobaczyć malutki fragment serca przez mikroskop. Dzieci, podczas tych zajęć mogły dowiedzieć się między innymi jak zbudowany jest ludzki szkielet, czy układ pokarmowy. Przedszkolaki miały również okazję przypomnieć sobie jak poprawnie powinno się myć zęby. Kolejną atrakcją przygotowaną dla dzieci były eksperymenty i doświadczenia. Przedszkolaki mogły zobaczyć doświadczenie z cieczą nieniutonowską czy doświadczenia z elektrostatyki. Dzieci bardzo aktywnie brały udział w zajęciach. Bardzo dziękujemy za zaproszenie!