W dniu 6.12.2018r.  do dzieci z oddziałów przedszkolnych zawitał św. Mikołaj. Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich twarzach pokazał się piękny uśmiech. Dzieci z ogromną radością przywitały Świętego Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Mikołaj przygotował dla każdego piękne podarki, które miał ukryte w wielkim worze. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Następne odwiedziny dopiero za rok. Już nie możemy się ich doczekać. Następnie obydwie grupy wybrały się do Sali gimnastycznej na zawody sportowe, które przygotowała dla nas pani Iwona i pan  Mieczysław. Dzieci zostały podzielone na cztery drużyny, każda z nich  wykonywała  określone zadania. Nie brakło  braw, okrzyków  i wzajemnej rywalizacji. Dzieciom bardzo podobały się ćwiczenia. Pod koniec zawodów  dzieci odwiedził Święty Mikołaj wręczając dzieciom cukierki. Dzieci  wróciły do sal zmęczone, jednak bardzo szczęśliwe.