W dniu 27.05.2019 r. w naszej szkole odbył się I Turniej Wiedzy dla wychowanków świetlicy. Celem turnieju było: sprawdzenie wiedzy uczniów z różnych dziedzin nauki, wzbogacanie słownictwa, kształtowanie umiejętności udzielania szybkiej odpowiedzi na postawione pytanie, formułowanie odpowiedzi na pytania, wyrabianie nawyku zdrowej rywalizacji, kształtowanie umiejętności uważnego słuchania innych, pokonywanie stresu związanego z wystąpieniem publicznym.
Laureatami pierwszej edycji zostali: w kategorii klas I Bartosz Staszewski z klasy 1d, a w kategorii klas II – III Damian Wilkołazki z klasy 3c. Turniej zorganizowały i przeprowadziły panie pracujące w świetlicy Krystyna Chylińska i Anna Gąsior. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!