Dnia 6 czerwca 2023 roku odbył się III Świetlicy Turniej Wiedzy „Jeden ze wszystkich”, zorganizowany przez nauczycieli świetlicy szkolnej panie: Krystynę Chylińską, Annę Gąsior i Małgorzatę Rakowską. Celem turnieju było: sprawdzenie wiedzy uczniów z różnych dziedzin nauki, wzbogacanie słownictwa, kształtowanie umiejętności udzielania szybkiej odpowiedzi na postawione pytanie, formułowanie odpowiedzi na pytania, wyrabianie nawyku zdrowej rywalizacji oraz kształtowanie umiejętności uważnego słuchania. Uczestnikami turnieju były dzieci uczęszczające do świetlicy, które zostały podzielone na trzy kategorie klasowe. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach klas zostali:

klasa I – Mikołaj Smoliński

klasa II – Weronika Kręgiel

klasa III – Klara Łukawska

Laureaci otrzymali dyplomy i upominki sponsorowane przez Urząd Miasta Lublin. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.

Uczestniczy klas pierwszych

Laureatka klas trzecich

Laureaci klas pierwszych i drugich

Uroczyste wręczenie nagród