W świetlicy naszej szkoły odbył się Turniej Warcabowy dla uczniów klas I – IV zorganizowany przez panie: Klaudię Barczuk, Dorotę Klimek, Ewelinę Widzińską oraz Magdalenę Wójtowicz. Celem turnieju było wyłonienie Świetlicowego Mistrza Warcabowego w każdej kategorii klasowej. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, a w rozgrywkach wzięło udział aż 25 uczniów z klas I, II i III. Po wielu zaciętych, pełnych emocji i skupienia spotkaniach laureatami turnieju zostali:
Mistrzem klas I został: Piotr Gędek z klasy Ie II miejsce zdobył: Patryk Grzegorczyk z klasy Ib
Mistrzem klas II została: Ewa Gurgacz z klasy IId II miejsce zdobyła: Martyna Kowalczyk z klasy IId
Mistrzem klas III został: Damian Wilkołazki z klasy IIIc II miejsce zdobył: Jakub Stapiński z klasy IIIb.

Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, a zdobywcy pierwszego miejsca otrzymali Puchar Mistrza Warcabowego. Wszystkim uczestnikom i laureatom ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.