W świetlicy naszej szkoły po raz kolejny odbył się Turniej Warcabowy dla uczniów klas młodszych zorganizowany przez panie: Dorotę Klimek, Magdalenę Wójtowicz, Ewelinę oraz Ewelinę Baran. Celem turnieju było wyłonienie Świetlicowego Mistrza Warcabowego w każdej kategorii klasowej. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem i po wielu zaciętych, pełnych emocji i skupienia rozgrywkach laureatami turnieju zostali: Mistrzem klas I została: Hanna Paradzińska z klasy Ic, a II miejsce zdobyła: Wiktoria Marek z klasy Ic. Mistrzem klas II została: Weronika Kręgiel z klasy IIb, a II miejsce zdobył: Oleksandr-Nitai Hryvniak z klasy IIa.  Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, a zdobywcy pierwszego miejsca otrzymali Puchar Mistrza Warcabowego. Wszystkim uczestnikom i laureatom ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zwycięzcy Turnieju Warcabowego.

Turniejowe nagrody.