Trwa kolejna edycja ŚWIETLICOWEGO TURNIEJU PIŁKARSKIEGOW poszukiwaniu talentu piłkarskiego, w którym biorą udział dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Każda drużyna grająca w turnieju składa się z 6–8 zawodników i występuje pod nazwą wybranego kraju. Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej wśród uczniów, rozwijanie sportowych pasji u dzieci oraz podniesienie ich piłkarskich umiejętności.

Rozgrywki piłkarskie toczą się w trzech grupach, podzielonych na kategorie wiekowe: GRUPA A – klasy I, GRUPA B – klasy II, GRUPA C – klasy III. W GRUPIE A grają drużyny: POLSKA, FRANCJA, HISZPANIA, NIEMCY. W GRUPIE B rywalizują zespoły: ANGLIA, HISZPANIA, CHORWACJA. W GRUPIE C swoje mecze rozgrywają: ANGLIA, PORTUGALIA i URUGWAJ. Wszystkie spotkania piłkarskie rozgrywane są na boisku szkolnym typu orlik w myśl zasady Fair – Play. W każdym meczu zawodnicy grają z niezwykłym zaangażowaniem na boisku, wykazują się ogromną walecznością, determinacją oraz siłą charakteru. Stwarzają piękne i ciekawe akcje pod bramką przeciwnika. Organizatorem Świetlicowego Turnieju Piłkarskiego jest pan Marek Brodowski, którego wspierają panie Krystyna Chylińska i Anna Gąsior.