W piątek w naszej szkole odbyła się uroczystość  ślubowania klas pierwszych, na którą poza najważniejszymi  osobami czyli pierwszoklasistami, przybyli również ich rodzice oraz zaproszeni goście: Alicja Ciszek-Roska, starszy wizytator z Kuratorium Oświaty; ks. prałat Jerzy Ważny, proboszcz parafii p.w. Św. Andrzeja Boboli; siostra Janina Zawadzka, dyrektorka przedszkola Sióstr Urszulanek w Lublinie; Piotr Mitura, przewodniczący Rady Rodziców.

Część artystyczną przygotowali uczniowie pod kierunkiem Małgorzaty Nabit i Jolanty Zmysłowskiej. Zatańczył zespół Mozaika przygotowany przez Ewę Kaczmarzewską oraz zespół Cekinek przygotowany przez Iwonę Staszewską.

Po złożeniu ślubowania pierwszoklasiści zostali pasowani  przez panie dyrektorki  Elżbietę Pieczonkę, Małgorzatę Oleszek oraz Ewę Juszczewską. Tym samym zostali uroczyście przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 43.

Wszystkich pierwszaków serdecznie witamy i  życzymy im wielu sukcesów, łatwego nabywania nowych umiejętności oraz rozwijania swoich pasji.

Więcej zdjęć w galerii