Uprzejmie informujÄ™, że oddziaÅ‚y przedszkolne nie majÄ… uroczystego rozpoczÄ™cia roku szkolnego 2023/2024.  ZajÄ™cia w oddziaÅ‚ach rozpoczynajÄ… siÄ™ dnia 1 wrzeÅ›nia 2023r.

Uroczystość rozpoczÄ™cia roku szkolnego 2023/2024, dla klas I – VIII,  w dniu     4 wrzeÅ›nia 2023r. odbÄ™dzie siÄ™ wedÅ‚ug poniższego harmonogramu:

• klasy IV – V –  godz. 8:30 – spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych

godz. 9:00 – spotkanie w sali widowiskowej

• klasy VI – VIII – godz. 8:30 – spotkanie w sali widowiskowej

godz. 9:00 – spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych

• klasy II – III – godz. 9:30 – spotkanie w sali widowiskowej a nastÄ™pnie spotkanie z wychowawcami klas w wyznaczonych salach lekcyjnych.
  • klasy I – godz. 10:00 – spotkanie w sali widowiskowej a nastÄ™pnie spotkanie z wychowawcami klas  w wyznaczonych  salach lekcyjnych.

Uczniowie klas IV i klas I spotykajÄ… siÄ™ z wychowawcami w holu i pod ich opiekÄ… udajÄ… siÄ™ do wyznaczonych sal i do sali widowiskowej gdzie biorÄ… udziaÅ‚ w uroczystym rozpoczÄ™ciu roku szkolnego.

Uczniowie klas V – VIII i klas II – III spotykajÄ… siÄ™ z wychowawcami w wyznaczonych salach i pod ich opiekÄ… udajÄ… siÄ™ do sali widowiskowej gdzie biorÄ… udziaÅ‚ w uroczystym rozpoczÄ™ciu roku szkolnego.

W dniu 4 wrzeÅ›nia uczniów obowiÄ…zuje strój galowy.

Elżbieta Pieczonka