Szanowni Rodzice kandydatów do klas I szkół podstawowych

Jeśli złożyli Państwo wniosek rekrutacyjny do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021, informujemy że:

• dnia 30 kwietnia br. o godz. 12.00 została podana do wiadomości informacja o zakwalifikowaniu/ niezakwalifikowaniu dziecka do szkoły.
    Informacja o zakwalifikowaniu lub niekwalifikowaniu zostanie przesłana do Państwa na adres e-mail podany we wniosku i będzie także widoczna w systemie, po zalogowaniu na konto kandydata.
Jeżeli kandydat nie zakwalifikował się do żadnej z wybranych szkół, rodzic powinien zgłosić się do szkoły obwodowej.
Kandydat taki może uczestniczyć w rekrutacji uzupełniającej (od 01.06.2020r do 05.06.2020r). – szczegóły podamy w terminie późniejszym.
Lista szkół, które będą prowadziły rekrutację uzupełniającą zostanie opublikowana w aktualnościach panelu rekrutacji.

Dla kandydatów zakwalifikowanych kolejnym krokiem w procesie rekrutacji będzie potwierdzenie woli podjęcia nauki, w szkole do której zakwalifikował się kandydat. Potwierdzanie woli będzie miało miejsce w dniach 4-7 maja br.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły w godz. 8:00 – 15:00.