Szanowni Państwo Rodzice

uprzejmie informujemy, że w dniach od 8 do 10 kwietnia 2019 roku, uczniowie naszej szkoły uczestniczą w rekolekcjach wielkopostnych w parafii pw. św. Andrzeja Boboli.

W tych dniach obowiązywał będzie plan zajęć (2 godz. lekcyjne) podany uczniom przez wychowawców klas i umieszczony w dzienniku elektronicznym Librus. Po zajęciach dzieci i młodzież udają się pod opieką wychowawców i nauczycieli uczących do kościoła na Mszę św. i naukę rekolekcyjną: na godz. 10:00 – klasy IV – VIII, na godz. 11:00 – klasy I- III.

Po Mszy św. uczniowie pod opieką nauczycieli wracają na teren szkoły skąd udają się do domu, na obiad lub do świetlicy szkolnej.

W przypadku, gdy dojdzie do strajku nauczycieli, zamiast zajęć lekcyjnych zorganizowane będą zajęcia opiekuńczo -wychowawcze dla uczniów naszej szkoły.

Elżbieta Pieczonka