Uprzejmie informujemy, że dnia 20.12.2019 r. uczniowie naszej szkoły wezmą udział w rekolekcjach adwentowych w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Lublinie.

W tym dniu uczniowie klas IV – VIII przychodzą do szkoły na godz. 8:00.

Po 2 godz. zajęć lekcyjnych (wychowawcy klas przekażą uczniom, informację jakie to będą lekcje), o godz. 9:40 uczniowie pod opieką wychowawców i wyznaczonych nauczycieli ustawiają się przed szkołą i wspólnie udają się do kościoła na naukę rekolekcyjną. Po nauce  uczniowie wraz z wychowawcami wracają na teren szkoły, skąd udają się na obiad, do świetlicy szkolnej lub do domu.

Uczniowie klas I – III w tym dniu mają zajęcia według harmonogramu:

• godz. 8:50 – 10:30 – kl. 1a, 1b, 1d, 1e, 2b, 2d, 3a, 3b,3e – zajęcia z wychowawcą
  • godz. 10:35 – zbiórka wszystkich uczniów klas I – III przed szkołą i przejście do kościoła pod opieką wychowawców i wyznaczonych nauczycieli
  • godz. 11:00 – nauka rekolekcyjna
  • ok. godz. 11: 45 – powrót wszystkich uczniów wraz z wychowawcami do szkoły, skąd udają się na obiad, do świetlicy szkolnej,  do domu i na zajęcia lekcyjne.
  • godz. 12:00 – 13:30kl. 1c, 2a, 2c, 2e, 3c, 3d  – zajęcia z wychowawcą.

Elżbieta Pieczonka