Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nasi podopieczni wybrali się na warsztaty organizowanie przez restaurację Portofino w Lublinie. Głównym celem wyjazdu było spotkanie św. Mikołaja i jego elfów, które jak się przekonaliśmy, są bardzo pracowite i starają się pomagać Mu w tym intensywnym przedświątecznym czasie. Ku naszej radości św. Mikołaj znalazł dla nas czas i opowiedział nam wiele ciekawych historii, po czym zaprosił do wspólnych śpiewów, tańców oraz zabaw. Przedszkolaki z entuzjazmem uczestniczyły we wszystkich przygotowanych atrakcjach. Na zakończenie dostaliśmy przygotowane przez dzieci pierniczki i z wielkimi uśmiechami na buziach wróciliśmy do szkoły. Dziękujemy za wspaniały, pełen szczęścia i wielu atrakcji dzień!