Po raz drugi wzięliśmy udziału w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”. Staramy się dotrzeć z edukacją prozdrowotną do najmłodszego pokolenia uczniów. Niezwykle istotne jest, żeby wyrobić w dzieciach nawyki oraz przekonania, które pozwolą im cieszyć się zdrowym i długim życiem.

Kolejny program to „Śniadanie daje moc” Odbywały się zajęcia z zakresu zdrowego żywienia. Są one oparte na 12 zasadach zdrowego odżywiania, sformułowanych specjalnie na potrzeby programu przez Instytut Matki i Dziecka. Wydarzeniem towarzyszącym jest Dzień Śniadanie Daje Moc – obchodzony 8 listopada. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia! Dzięki niemu posiadamy energię do pracy, lepiej się koncentrujemy i mamy siłę do wszelkich działań. To najlepszy start w nowy dzień!