W okresie przedświątecznym (od 29 listopada do 17 grudnia 2022r.) uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej oraz podopiecznych domów dziecka i ośrodków szkolno- wychowawczych przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego (kl. 0-3) i Samorządu Uczniowskiego (kl. 4-7) prowadzili wśród uczniów naszej szkoły dobrowolną zbiórkę darów.

Zebraliśmy:   140 kg żywności długoterminowej, 16 kg słodyczy, 23 kg środków czystości i higieny osobistej oraz 11 kg  artykułów szkolnych i papierniczych.

W sumie zebraliśmy 190 kg darów, które zostały przekazane do Lubelskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża.

Dzięki waszej dobroci i wrażliwym sercom bardzo wiele potrzebujących i biednych rodzin miało kolorowe i szczęśliwe Święta Bożego Narodzenia a na ich twarzach zagościł uśmiech.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!!!

Szkolny Wolontariat i Terenowy Sztab Akcji