Niespotykany sukces Uczniów Naszej Szkoły !!!

Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów zarówno chłopcy i dziewczęta wywalczyli mistrzostwo Lublina i województwa lubelskiego w koszykówce. Jest to wynik nienotowany w historii rozgrywek wojewódzkich w XXI wieku.

Reprezentacja SP 43 dziewcząt:
Anita Kuniewicz, Zuzanna Mitura, Wiktoria Dyś, Maja Gagoś, Karolina Wawrzeńska, Ewa Kozioł, Aleksandra Czyrkowska, Marianna Gałan, Anna Jarszak, Oliwia Wójtowicz, Aleksandra Jankowska, Nikola Pogorzelska, Julia Szulc, Magda Gagoś, Amelia Pogorzelska, Lena Jankowska.

Reprezentacja SP 43 chłopcy: Marcel Skiba, Adam Derlatka, Stanisław Wójtowicz, Sławomir Borowiec, Piotr Holcel, Oskar Dyś, Bartłomiej Krwawicz, Maciej Bobowicz,Jan Pać, Krystian Bzowski, Mateusz Żmudzki, Dominik Krasnopolski,Mateusz Jeziorkowski. Na zdjęciu brakuje nieobecnych na finałach wojewódzkich Jakuba Szarlipa i Patryka Wojnarskiego.

Obydwie reprezentacje wygrywając rozgrywki wojewódzkie, uzyskały awans do Finałów Ogólnopolskich , czyli do grona 16 najlepszych szkół w Polsce. W rozgrywkach brało udział ponad 3000 szkół..

Trenerzy pracujący z dziećmi: Radosław Jasiński i Krzysztof Fit

Powodzenia w finałach.