W okresie przedświątecznym (od 22 listopada do 18 grudnia 2017r.) uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej oraz podopiecznych domów dziecka i ośrodków szkolno- wychowawczych przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego (kl. 0-3) i Samorządu Uczniowskiego (kl. 4-7) prowadzili wśród uczniów naszej szkoły dobrowolną zbiórkę darów.

Zebraliśmy:   94 kg odzieży, 28 kg obuwia, 15 kg zabawek, 11 kg książek, 1 kg artykuły szkolne i papiernicze, 23 kg słodyczy,  20 kg żywności długoterminowej.

W sumie zebraliśmy 192 kg darów.

Dzięki waszej dobroci i wrażliwym sercom bardzo wiele potrzebujących i biednych dzieci miało kolorowe i szczęśliwe Święta Bożego Narodzenia a na ich twarzach zagościł uśmiech.  😀

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!!!

Samorząd Uczniowski i Terenowy Sztab Akcji