Uprzejmie informuję, że w dniach 21 – 22. 06.2023 r.  odbędą się podsumowania osiągnięć uczniów według poniższego harmonogramu:

• dnia  21.06.2023r.
    • klasy 0 – I – godz. 9:45
    • klasy II – III – godz. 10:30

W tym dniu klasy 0 – VIII mają zajęcia zgodnie z planem lekcji a o wybranych godzinach, wskazane klasy 0 – III, udają się do sali widowiskowej i biorą udział w podsumowaniach.

• dnia 22.06.2023 r. – klasy IV – VIII

W tym dniu:

• klasy VIII
    • uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 8:00 i mają z wychowawcą – sale przypisane klasom
    • w godz. 8:50 – 9:30 – podsumowanie osiągnięć uczniów klas VIII – sala widowiskowa
    • 9:35 – przemarsz do kościoła pw. Św. A. Boboli, na mszę św. o godz. 9:45, pod opieką wychowawców i wyznaczonych nauczycieli.
    • po mszy św., ok. 10:30 – powrót przed szkołę, skąd uczniowie udają się do domu.
  •  klasy IV – VI
    • uczniowie przychodzą przed szkołę na godz. 9:35, gdzie spotykają się z wychowawcami        i pod ich opieką oraz wyznaczonych nauczycieli udają się do kościoła pw. Św. A. Boboli, na mszę św. o godz. 9:45.
    • po mszy św. , ok. 10:30 – powrót do szkoły.
    • godz. 10:40 – podsumowanie osiągnięć uczniów klas VI – VII – sala widowiskowa; klasy IV – Vzaj. z wychowawcą – sale przypisane klasom
    • 11:25 –podsumowanie osiągnięć uczniów klas IV – V – sala widowiskowa; klasy VI – VII –          zaj. z wychowawcą – sale przypisane klasom
    • 12:10 – klasy IV – VII – zakończenie zajęć. Uczniowie udają się do domu, na obiad lub do świetlicy szkolnej.
  • klasy I – III – mają w tym dniu zajęcia według ustalonego przez dyrekcję harmonogramu.
  • Oddziały zerowe, stołówka szkolna, świetlica oraz biblioteka szkolna pracują bez zmian.

Proszę, by przed zakończeniem roku szkolnego, uczniowie zabrali wszystkie swoje rzeczy z szafek z sal lekcyjnych oraz z boksów w szatni.