W okresie przedświątecznym (od 24 listopada do13 grudnia 2016r.) uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej oraz podopiecznych domów dziecka i ośrodków szkolno- wychowawczych przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego (kl. 1-3) i Samorządu Uczniowskiego (kl. 4-6) prowadzili wśród uczniów naszej szkoły dobrowolną zbiórkę darów.

Zebraliśmy:   175 kg odzieży, 5 kg obuwia, 29 kg zabawek, 20 kg książek, 5,5 kg artykuły szkolne i papiernicze, 9 kg słodyczy,  25 kg żywności długoterminowej.

W sumie zebraliśmy 268,5 kg darów.

Dzięki waszej dobroci i wrażliwym sercom bardzo wiele potrzebujących i biednych dzieci miało kolorowe i szczęśliwe Święta Bożego Narodzenia a na ich twarzach zagościł uśmiech.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!!!

Samorząd Uczniowski i Terenowy Sztab Akcji