W poniedziałek 20 marca uczniowie klas pierwszych udali się do teatru na baśń muzyczną w wykonaniu aktorów Teatru Dzieci i Młodzieży „Duduś” z Łodzi.

Musical „W tajemniczej krainie krasnali” to opowieść  o skrzatach malutkich, smerfach wesolutkich, krasnoludkach ubogich, króliczkach pełnych trwogi, złośliwym trollu Szczerbolu, złej czarownicy Złośnicy i niedźwiadku Miodojadku. Przedstawienie było bardzo wesołe, pełne śpiewu i tańca. Wartkiej akcji towarzyszyły błyskotliwe i zabawne dialogi, a znani dzieciom bohaterowie baśni wzbudzali żywiołowe emocje.

Dzieci nie tylko z zainteresowaniem oglądały spektakl, ale również brały czynny udział w wesołych konkursach i zabawach. Wszyscy w znakomitym humorze wrócili do szkoły.