Na IV miejscu zakończyli swój udział w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Dzieci młodzi koszykarze SP 43.

W zawodach, w których rywalizowało 16 najlepszych zespołów w kraju zwyciężyli gospodarze SP 47 Białystok, przed Ełkiem, Sopotem i Lublinem.W trakcie turnieju lublinianie odnieśli 3 zwycięstwa i 3 porażki.

dav

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 43 w Lublinie: Holcel Piotr, Wojnarski Patryk, Bzowski Krystian, Wójtowicz Stanisław, Żmudzki Mateusz, Szarlip Jakub, Borowiec Sławomir, Jeziorkowski Igor, Krwawicz Bartłomiej, Krasnopolski Dominik, Derlatka Adam,Dyś Oskar , kapitan zespołu Skiba Marcel. Trener Fit Krzysztof , opiekun Pajdosz Iwona.

Osiągnięty wynik jest najlepszym w historii startów uczniów SP 43 na arenie ogólnopolskiej .