18 stycznia w naszej bibliotece odbył się Dzień Kubusia Puchatka. Odwiedziły nas dzieci z przedszkola, na które czekała gazetka z najbardziej znanymi bohaterami z „Kubusia Puchatka” i specjalnie wyeksponowane książki o Kubusiu Puchatku.

W trakcie zajęć dzieci dowiedziały się skąd pochodzi imię Kubuś Puchatek, poznali historię powstania jego przygód oraz otrzymali kolorowanki do wykonania prac plastycznych z Kubusiem. Następnie oglądały bajkę o zimowych przygodach misia i jego przyjaciół.

To były niezwykle zajęcia, na których przedszkolaki nauczyły się, że dla bohaterów opowieści o Stumilowym Lesie przyjaźń stanowi bezcenną wartość.

W naszej bibliotece można znaleźć wiele fascynujących przygód Kubusia i jego przyjaciół! Niezwykle sympatyczny i lubiany przez dzieci miś zaprasza do bajkowego świata przygód.