Natalia Kisielińska uczennica klasy 5d znalazła się w gronie najlepszych uczniów w województwie, biorących udział w programie stypendialnym Lubelskie wspiera uzdolnionych.
21 marca 2024 r. w Szkole Policealnej – Medycznym Studium Zawodowym im. St. Liebharta w Lublinie odbyła się uroczysta gala podczas której Wicemarszałek Województwa Lubelskiego – Pan Zbigniew Wojciechowski oraz Członek Zarządu Województwa Lubelskiego – Pan Bartłomiej Bałaban wręczyli uzdolnionym uczniom z województwa lubelskiego stypendia na rok szkolny 2023-2024 w ramach dwóch projektów: Lubelska kuźnia talentów 2023-2024 oraz Lubelskie wspiera uzdolnionych 2023-2024. Celem realizowanych programów stypendialnych jest rozwijanie wiedzy i umiejętności specyficznych, motywowanie i wspieranie rozwoju emocjonalno-społecznego oraz wspieranie twórczego myślenia dzieci i młodzieży.

Gratulujemy Natalce i życzymy dalszych sukcesów.

wręczenie dyplomu