Wybraliśmy się do Sióstr Białych, misjonarek NMP Królowej Afryki. Jest to zgromadzenie misyjne i międzynarodowe. Siostry służą drugiemu człowiekowi, a zwłaszcza dzieciom w całej Afryce. Nam swój czas poświęciła siostra Anafrieda, która pochodzi z Tanzanii. Mogliśmy obejrzeć wiele przedmiotów z różnych afrykańskich krajów, np. zabawki, instrumenty muzyczne, czy przedmioty użytkowe. Przymierzaliśmy afrykańskie stroje, uczyliśmy się słów w języku suahili, tańczyliśmy i śpiewaliśmy zupełnie jak afrykańskie dzieci. Mogliśmy się też pochwalić wieloma wiadomościami o Afryce, bo przez cały ostatni tydzień właśnie o Afryce się uczyliśmy. A wiedzieliśmy tak wiele, że nawet siostra Anafrieda była pod wrażeniem.