Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

Dnia 14 grudnia 2021 r. (wtorek) od godziny 16.30 w naszej szkole odbędzie się Świąteczny Kiermasz prac dziecięcych – szopek, ozdób i kartek świątecznych – pod hasłem „Anioły Karoli”.  Celem kiermaszu jest kształtowanie wśród uczniów poczucia odpowiedzialności za drugą osobę, pomoc innym  jak również budowanie wspólnot w tak szczególnym dla nas Wszystkich okresie przedświątecznym.

Stanowiska zostaną przygotowane w odległościach zgodnie z obowiązującymi rekomendacjami GIS. Wszystkich biorących udział w kiermaszu prosimy o dezynfekcję rąk, przy wejściu do szkoły, oraz o zakrywanie maseczkami nosa i ust, podczas przemieszczania się w budynku szkoły.

Dochód z akcji zostanie przekazany na konto Stowarzyszenia im. Karoli Majewskiej „Życie z chorobą nie musi być smutne”.

Serdecznie zapraszamy!!!
                                                     Wolontariat Szkolny