12 października uczniowie klasy III a udali się do zaprzyjaźnionej z naszą placówką Filialnej Szkoły nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie. Na miejscu spotkało ich dużo niespodzianek. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników szkoły, nasi trzecioklasiści wzięli udział w atrakcyjnych JESIENNYCH WARSZTATACH POLISENSORYCZNYCH.

Dzieci uczestniczyły w profesjonalnie prowadzonych warsztatach garncarskich, podczas których wykonały naczynia z gliny. Niezwykłą radość sprawiły uczniom zajęcia sportowe pod okiem pełnej pasji nauczycielki wychowania fizycznego.

Fantastyczna pogoda umożliwiła zabawę na boisku szkolnym. Chłopcy zagrali w piłkę nożną, a dziewczynki zorganizowały Festiwal baniek mydlanych 🙂

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor, Pani Pedagog, Nauczycielom i Uczniom z Filialnej Szkoły nr 26 w Lublinie za wspaniałe przyjęcie! Czuliśmy się fantastycznie i liczymy na dalszą, owocną współpracę.