Serdecznie zapraszamy Państwa Nauczycieli, Uczniów i Rodziców do przyłączenia się do akcji charytatywnej pod hasłem „Podziel się zeszytem”.

Celem akcji jest wzbudzenie u uczniów uczucia empatii i pobudzenie wrażliwości na krzywdę i cierpienie innych ludzi, a szczególnie dzieci, które przebywają w szpitalach, hospicjach czy domach dziecka. Niejednokrotnie dzieci te nie mają dostępu do zeszytów, książek czy innych artykułów papierniczych, w takiej ilości jakby chciały. Dlatego również w tym roku szkolnym, chcąc choć troszeczkę zaradzić tej sytuacji, pragniemy jak najszerzej rozpropagować akcję „Podziel się zeszytem”.

W ramach akcji, na terenie naszej szkoły, prowadzona jest zbiórka ZESZYTÓW i BLOKÓW  RYSUNKOWYCH, które trafią do podopiecznych Stowarzyszenia im. Karoli Majewskiej „Życie z chorobą nie musi być smutne” przebywających w szpitalach dziecięcych, domach dziecka, hospicjach.

Dary prosimy przekazywać wychowawcom klas lub wrzucić do przygotowanego pudełka znajdującego się przy portierni do dnia 18 października 2023 roku.

Liczymy na Wasze Wielkie Serca i zaangażowanie w niesienie pomocy. Jesteśmy przekonani, że zaowocuje to ukształtowaniem postawy wrażliwości na drugiego człowieka i wywoła ogromną wdzięczność oraz uśmiech dzieci potrzebujących wsparcia.

Wolontariat Szkolny