WE WRZEŚNIU BĘDZIE CZEKAĆ NA WAS W SZKOLE NIESPODZIANKA!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, za chwilę udacie się na zasłużony letni odpoczynek, a my w tym czasie przygotujemy dla Was niespodziankę – nowoczesną ekopracownię odnawialnych źródeł energii (OZE). Dzięki wygranej w konkursie organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie pn. „Ekopracownia – zielone serce szkoły”, jako jedyna szkoła podstawowa w Lublinie, mamy możliwość stworzyć dla Was w naszej szkole przyjazne miejsce do nauki i rozwijania Waszych zainteresowań z zakresu przedmiotów przyrodniczych oraz odnawialnych źródeł energii (OZE). Jesteśmy pewni, że w nowoczesnej i świetnie wyposażonej pracowni wspólnie będziemy wzmacniać naturalną ciekawość świata, stwarzać okazję do poznawania i przeżywania, obserwowania oraz działania na rzecz środowiska.

5 czerwca 2023 r. w Dzień Ochrony Środowiska z rąk Pani Anny Moskwy, Minister Klimatu i Środowiska odebraliśmy voucher na utworzenie Ekopracowni – zielonego miejsca w szkole. Dofinansowanie w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej w wysokości 75 000 zł przeznaczymy na stworzenie dla Was wyjątkowego miejsca do nowoczesnej nauki. Zapraszamy do wspólnej ekologicznej przygody już we wrześniu!

Naszą ekopracownię tworzymy przede wszystkim z myślą o Was – nasi drodzy uczniowie, dlatego zachęcamy Was wraz z Rodzicami do odwiedzenia strony naszego projektu i przekazania swoich pomysłów i propozycji, o tym co według Was powinno się w takiej sali znaleźć, aby nauka o odnawialnych źródłach energii była niesamowitą, szkolna przygodą:

zachęcamy do zeskanowania poniższego kodu i wejścia na nasz profil: