Dnia 24 lutego 2024r. Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie stała się „Kosmiczną Krainą” i otworzyła swe drzwi, dla Wszystkich odwiedzających, a szczególnie dla przyszłych Pierwszoklasistów i „Zerówkowiczów” 🙂 . Do wspólnej zabawy zaproszone  zostały całe rodziny.

Podczas wizyty uczestnicy zabawy mieli okazję odwiedzić wiele ciekawych rozrywkowo – naukowych planet i gwiazd, dzięki którym przeżyli „Kosmiczną podróż”, odwiedzili „Planetę „Małego Księcia” pokonując „Kosmiczne łamanie głowy” i rozgrywając „Kosmiczny mecz”. Spotkali ”Przybyszów z kosmosu” i dowiedzieli się, że „Dobrze widzi się tylko sercem”. Przemierzyli „Milky Way” w poszukiwaniu „Ozobotów w kosmosie” oraz zawitali na „Planetę algorytmów” tworząc „Kosmiczne pejzaże”. Odkryli „Kosmiczne czary – mary” zwiedzając „Kosmoświetlicę”.

Całej wizycie towarzyszyły liczne niespodzianki, poczęstunek i wspaniała zabawa.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia zamieszczoną w Dzienniku Wschodnim, w opracowaniu Pani K. Nastaj – link, oraz fotogalerii stworzonej przez Pana P. Michalskiego

a także fotorelacji wykonanej przez Panią A. Sidorowską – nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej w naszej szkole.

Zapraszamy serdecznie Wszystkich chętnych do Naszej Szkoły a przekonasz się,

że to „SZKOŁA  Z   DUSZĄ”.