Dnia 4 marca 2023r. Szkoła Podstawowa nr 43 imienia Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie zamieniła się w  „Podwodną Krainę”. Pod tym hasłem zorganizowano w szkole Dzień Otwartych Drzwi. Była to okazja do tego by zwiedzić szkołę, poznać jej ofertę edukacyjną, nauczycieli, uczniów a także przeżyć pierwszą przygodę w nowej szkole. – galeria zdjęć.

Pani dyrektor Elżbieta Pieczonka witała przyszłych uczniów w stroju kapitana – „Znajdujemy się w podwodnym świecie i zwiedzamy go. Wszystkie stacje są związane z morzem. Dekoracje powstały dzięki nauczycielom i uczniom. Mamy najlepsze dzieci i najlepszych nauczycieli, a wszyscy razem tworzą „Szkołę z Duszą”.

Na zakończenie wszyscy odwiedzający szkołę obejrzeli przedstawienie pt. „Podwodna przygoda” przygotowane przez uczniów klas I – VIII pod kierunkiem p. A. Ładak, p. M. Grabowskiej, p. B. Kołodziej i p. J. Ziębowicz. Oprawę muzyczną uczniowie przygotowali pod kierunkiem p. Z. Smagowskiego i p. M. Klimek. Choreografie taneczne opracowały: p. E. Kaczmarzewska dla zespołu „Mozaika” i p. B. Tomaszewska dla zespołu „Shadow”. Dekoracje przygotowały p. A. Smit i p. K. Bondyra. – galeria zdjęć.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie medialne autorom artykułu i zdjęć zamieszczonych w „Dzienniku Wschodnim” – zachęcamy do zapoznania się z relacjami uczniów szkoły i odwiedzających, biorących udział w wydarzeniu oraz z galerią zdjęć – linki poniżej.

Galeria zdjęć z Dnia Otwartych Drzwi