Szanowni Państwo Rodzice

Uprzejmie informuję, że dnia 14.10.2021r. (czwartek) – Dzień Edukacji Narodowej, jest dniem w którym nie prowadzimy zajęć dydaktycznych lecz organizujemy uczniom zajęcia wychowawczo – opiekuńcze lub wyjścia integrujące zespół klasowy.

Uczniowie klas I – III przychodzą do szkoły w tym dniu zgodnie z godzinami wyznaczonymi w planie lekcji i mają 3 godz. lekcyjne zajęć integracyjnych z wychowawcami klas, w salach wyznaczonych /przypisanych klasom lub biorą udział w wyjściu plenerowym integrującym zespół klasowy. Po zakończonych zajęciach uczniowie wracają do domu lub udają się do świetlicy szkolnej.

Uczniowie klas IV – VIII przychodzą do szkoły na godzinę 8:50 i pod opieką wychowawców i wyznaczonych nauczycieli, w przydzielonych salach, biorą udział w zorganizowanych zajęciach integracyjnych (3 godz. lekcyjne) lub w godzinach wyznaczonych przez wychowawcę klasy, biorą udział w wyjściach plenerowych integrujących zespół klasowy.

Oddziały przedszkolne oraz świetlica szkolna pracują w tym dniu bez zmian.

Obiad w tym dniu wydawany będzie w godz. 11:30 – 14:00.

Elżbieta Pieczonka