Od października 2021 roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbywa się konkurs pod nazwą BINGO. Uczniowie mogą spróbować swojego szczęścia wypełniając los oraz skreślając wylosowane liczby. Kto pierwszy skreśli cztery swoje liczby (w pionie, poziomie lub po skosie) oraz krzyknie „BINGO” – WYGRYWA!!!

A jest o co walczyć: BON NA NIEODPYTYWANIE NA LEKCJACH, BON NA BYCIE NIEPRZYGOTOWANYM DO ZAJĘĆ oraz BON WEJŚCIE NA STOŁÓWKĘ BEZ KOLEJKI, to tylko niektóre z wygranych w konkursie.

uczniowie z kuponem - BingoJeśli i Ty czujesz wolę walki oraz chcesz świetnie się bawić, to dołącz do nas – spotykamy się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na długiej przerwie w godz. 12.10 -12.30 pod sklepikiem szkolnym. Rozgrywkom towarzyszy miła muzyka.

GORĄCO ZAPRASZAMY!!!