Wieczorową porą, w sobotę 3 czerwca w Szkole Podstawowej nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie odbył się bal ósmoklasistów. Nasi uczniowie po ciężkiej, wytężonej pracy w bieżącym roku, tanecznym krokiem żegnali się ze swoją szkołą. Uroczystość rozpoczęli sami uczniowie, wygłaszając przemówienie, w którym nie zabrakło nostalgicznych wspomnień, licznych podziękowań dla: dyrekcji, nauczycieli, rodziców.

Bal oficjalnie otworzyła p. dyrektor Elżbieta Pieczonka, witając wszystkich zgromadzonych gości: uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. W kilku słowach podkreśliła wyjątkowość uroczystości, życząc wszystkim dobrej zabawy.

„Polonez” przygotowany pod czujnym okiem p. Beaty Tomaszewskiej i p.  Katarzyny Najman, mimo skomplikowanej choreografii, został odtańczony po mistrzowsku, wywierając na wszystkich zgromadzonych ogromne wrażenie.

Po części oficjalnej, nadszedł czas na chwilę relaksu, wytchnienia, dobrej zabawy. Ten wspólny bal pozostawi w uczestnikach niezatarte wspomnienia, radośnie spędzonego czasu i zapisze się w pamięci ósmoklasistów.

Zapraszam go obejrzenia fotorelacji z uroczystości: