Dnia 02.06.2023r. w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.

Pragniemy gorąco podziękować Wszystkim Państwu, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, by ten dzień stał się niezapomniany. Jesteśmy przekonani, że za sprawą tych wszystkich atrakcji, które miały miejsce na terenach zielonych Szkoły Podstawowej nr 43 jak również wewnątrz budynku szkoły, zapadnie on w serca naszych dzieci jako wspomnienie niecodziennej i wspaniałej zabawy. 

Szczególnie serdecznie pragniemy podziękować Pani Dyrektor Elżbiecie Pieczące za wyrażenie zgody na organizację festynu. Dziękujemy Paniom Wicedyrektor za pomoc w organizacji wydarzenia. Serdecznie dziękujemy Państwu Nauczycielom za sprawowanie opieki nad uczniami a szczególnie gorąco nauczycielom wychowania fizycznego za organizację zawodów, gier i zabaw sportowych podczas trwania festynu. 

Dziękujemy serdecznie Panu Konradowi Baryle za zorganizowanie zjazdu i pokazu motocyklowego oraz Komendzie Głównej Policji za prezentację dzieciom radiowozu i motocykli policyjnych.

Na festynie nie zabrakło również muzyki. Serdecznie dziękujemy animatorom z „Bajkowych Animacji” za   występy wokalne, gry, zabawy, malowanie buzi, i inne animacje przygotowane z myślą o najmłodszych uczniach naszej szkoły. Gorąco dziękuję również absolwentom szkoły – Kubie Wrońskiemu wraz z zespołem, którzy zaprezentowali swój repertuar, skierowany do starszej części uczniów.

Szanowni Państwo Rodzice! Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc podczas trwania festynu. Nie byłoby to wszystko jednak możliwe gdyby nie Państwa wpłaty jako darowizna na konto Rady Rodziców. Dziękuję gorąco tym z Państwa, którzy dokonali już takich darowizn. 

Poniżej znajdziecie Państwo linki do zdjęć i filmików z wydarzenia.

Z wyrazami szacunku

Ewa Baran

Przewodnicząca Rady Rodziców