W dniu 27 sierpnia 2021 roku weszło w życie Zarządzenie nr 94/8/2021 Prezydenta Miasta Lublin w sprawie określenia Zasad organizacji dowożenia uczniów uprawnionych ustawowo do bezpłatnego transportu i opieki w czasie przewozu z domu do publicznych szkół, ośrodków oraz do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, publicznych innych form wychowania przedszkolnego i z powrotem do domów, na terenie Gminy Lublin. W związku z powyższym Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie prosi o zapoznanie się z Zarządzeniem, którego załącznik stanowią Zasady organizacji dowożenia oraz  poinformowanie rodziców.

Poniżej przesyłam link do Zarządzenia, którego załącznik stanowią Zasady organizacji dowożenia:

Pozdrawiam,

Anna Hapen-Mrozińska