We wtorek 11 kwietnia 2017 r, w naszej szkole, miała miejsce uroczystość wręczenia nagród laureatom międzyszkolnego konkursu plastycznego  pod patronatem dyrektora Szkoły Podstawowej nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie – Pani Elżbiety Pieczonki „Jesteś ty, jestem ja – jesteśmy razem”. Konkurs był adresowany do uczniów z lubelskich przedszkoli i szkół, w których funkcjonują klasy integracyjne.

Organizatorkami konkursu  były nauczycielki uczące w klasach integracyjnych: Katarzyna Machnikowska, Iwona Taracha, Ewelina Zbroś, Anna Usarek,  Małgorzata Buczkowska i Katarzyna Jawiarczyk.

Prace oceniały nauczycielki: p.  Anna Nastaj, p. Alicja Żmuda – Sobol  i p. Elżbieta Malewicz.

Uczestnicy konkursu udowodnili, że są nie tylko uzdolnieni plastycznie i kreatywni, ale też otwarci na drugiego człowieka, tolerancyjni i co bardzo ważne – zdolni do prawdziwej przyjaźni.

Laureaci, którzy przyjechali wraz z nauczycielkami i członkami rodzin,  otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wręczenie nagród przez Panią wicedyrektor Ewę Juszczewską poprzedziła część artystyczna na temat przyjaźni, przygotowana przez uczniów klas integracyjnych z naszej szkoły: Ia, IIa i IIIA. Członkowie szkolnego zespołu „Mozaika”, przygotowani przez Panią Ewę Kaczmarzewską, zatańczyli Polkę .

Uroczystość była bardzo miła. Wszystkim uczestnikom udzielił się wesoły, przedświąteczny nastrój.

Więcej zdjęć w galerii.