Szkolny Konkurs Talentów - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie

Szkolny Konkurs Talentów

24 kwietnia 2024 r. odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Talentów. W tegorocznym konkursie wzięło udział 34 dzieci z oddziałów 0 i klas 1-3.

Pierwsze miejsce oraz puchar „Supertalentu Szkoły Podstawowej nr 43 w Lublinie” zdobył zespół taneczny w składzie: Tomasz Rychter i Julian Mędrzecki z klasy 2a, wych. p. Katarzyna Machnikowska, nauczyciel specjalista p. Katarzyna Jawiarczyk.

Drugie miejsce swoim tańcem współczesnym wywalczyła Magdalena Smoderek z klasy 1c, wych. Jolanta Zmysłowska.

Organizatorami konkursu były panie Jolanta Zmysłowska i Małgorzata Nabit. Zwycięzców wyłoniło głosowanie, w którym wzięły udział wszystkie klasy 0-3 wraz z wychowawcami.