Opłaty za wyżywienie - Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie

Opłaty za wyżywienie

Rozliczenie i opłaty oddziały przedszkolne

Koszt całodziennego wyżywienia oddziału przedszkolnego wynosi 10,50 zł i składają się opłaty za:

• śniadanie – 3,00 zł
  • obiad – 5,00 zł
  • podwieczorek – 2,50 zł.

Wpłat za korzystanie z wyżywienia dokonujemy wyłącznie na indywidualne konto żywieniowe Szkoły Podstawowej nr 43 w Lublinie.

W tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko dziecka oraz nazwę oddziału do którego uczęszcza.

W związku z charakterem opłat, jako publiczno – prawne i regulowane z „dołu”, placówka będzie naliczać opłaty za wyżywienie i opłatę za korzystanie z wychowania przedszkolnego tylko za faktyczne dni obecności dziecka
w oddziale przedszkolnym. Termin opłaty do 10-go każdego miesiąca.

Każdy Rodzic otrzymał indywidualny numer, przypisany do umowy i pod tym numerem znajdować się będzie informacja o wysokości opłaty, na stronie szkoły w zakładce stołówka oraz wywieszane będą na tablicy ogłoszeń. Rozliczenie będzie wywieszane do 5 dnia roboczego każdego miesiąca za ubiegły miesiąc.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o dotrzymywanie terminów wpłat.

Rozliczenie i opłaty za obiady klasy I – VIII

Stawka żywieniowa dla uczniów klas I – VIII w miesiącu maju 2024 r.
15 dni x 5,50 zł = 82,50 zł
Wpłaty za korzystanie z obiadów należy dokonywać wyłącznie na konto indywidualne ucznia Szkoły Podstawowej nr 43 w Lublinie.

Do 5-go każdego miesiąca będą umieszczane informacje (na stronie internetowej szkoły) o stanie konta żywieniowego oraz suma do zapłaty za obiady za danego ucznia wg numeru deklaracji.

Przypominam, że złożona deklaracja obiadowa obowiązuje do ukończenia szkoły przez ucznia, nie trzeba podpisywać nowej deklaracji na kolejny rok szkolny. Chcąc zrezygnować z obiadów w roku szkolnym 2023/24 należy złożyć pisemną deklarację umieszczoną na stronie szkoły w zakładce stołówka i zdać abonament obiadowy.