Wycieczka klasy 2a do Biblioteki - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie

Tag img 21.06.2024, 12:39

Wycieczka klasy 2a do Biblioteki

Pod koniec kwietnia uczniowie klasy 2a odwiedzili piękne miejsce na kulturalnej mapie Lublina – Bibliotekę.

Uczestniczymy w warsztatach

Podczas zwiedzania tej nietypowej biblioteki zachwycali się bogatym księgozbiorem i wspaniałym wnętrzem, przypominającym ogród. Wzięli także udział w warsztatach, podczas których oglądali ciekawe wydania książek oraz tworzyli ciekawe historie.
Niektórzy uczniowie postanowili, że będą częściej zaglądać do Biblioteki, która służy potrzebom, pasjom i zainteresowaniom mieszkańcom naszego miasta w różnym wieku.
Na pożegnanie dzieci złożyły pracownikom biblioteki życzenia z okazji nadchodzącego Dnia Bibliotekarza.