Uczniowie naszej szkoły w Radio Centrum udzielają wywiadu - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie

Tag img 18.06.2024, 22:48

Uczniowie naszej szkoły w Radio Centrum udzielają wywiadu

Laureatki szkolnego konkursu piosenki odwiedziły Akademickie Radio Centrum. „Tęczowa Trójka” opowiedziała o swoim sukcesie i zaśpiewała w radiowym studiu.

Wizyta w Radio Centrum

Wizyta w Akademickim Radiu Centrum stanowiła nagrodę główną w „Szkolnym Konkursie Piosenki”. Malwinka, Iga i Kinga pod okiem Pani Oli ze świetlicy odwiedziły siedzibę rozgłośni w Akademickim Centrum Kultury i Mediów „Chatka Żaka” przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie. Dziewczynki mogły przyjrzeć się pracy dziennikarzy. Zobaczyły też, jak funkcjonuje profesjonalna redakcja. W radiowym studiu nagraniowym opowiedziały o swoim sukcesie. To była wspaniała przygoda!
Nagranie dostępne jest poniżej:

Audycja w radio - kliknij aby odsluchać