Świetlicowy Turniej Warcabowy - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie

Tag img 29.05.2024, 17:03

Świetlicowy Turniej Warcabowy

W dniach 6 – 24 maja 2024 roku, w świetlicy naszej szkoły, po raz kolejny odbył się Turniej Warcabowy dla uczniów klas młodszych zorganizowany przez panie: Dorotę Klimek oraz Magdalenę Wójtowicz.

Warcaby

Celem turnieju było wyłonienie Świetlicowego Mistrza Warcabowego w każdej kategorii klasowej. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem i po wielu zaciętych, pełnych emocji i skupienia rozgrywkach laureatami turnieju zostali: Mistrzem klas II została: Hanna Kołodziejczyk z klasy 2d, a II miejsce zdobyła: Hanna Paradzińska z klasy 2c. Mistrzem klas III została: Ada Kiryczuk z klasy 3d, a II miejsce zdobył: Jan Uliński z klasy 3d. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, a zdobywcy pierwszego miejsca otrzymali Puchar Mistrza Warcabowego. Wszystkim uczestnikom i laureatom ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.