Mamy to! "Muzyczny kącik relaksu - uwolnij stres" zdobył nagrodę główną - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie

Tag img 18.06.2024, 10:45

Mamy to! "Muzyczny kącik relaksu - uwolnij stres" zdobył nagrodę główną

W ramach projektu "Przedsiębiorcze dzieciaki" nasza szkoła wzięła udział w konkursie "Szkolne przestrzenie kreatywne".

Gala Przedsiębiorcze Dzieciaki

Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Lublin wraz z Fundacją Kultury Audiowizualnej Beetle. Konkurs polegał na zaprojektowaniu dowolnej przestrzeni w szkole, w której uczniowie będą mieli możliwość wyciszenia się i odpoczynku.

W dniu 14 czerwca 2024r. podczas uroczystej Gali "Przedsiębiorcze Dzieciaki" ogłoszono wyniki konkursu.

Miło nam poinformować, iż nasz projekt: "Muzyczny kącik relaksu - uwolnij stres" zdobył główną nagrodę otrzymując tytuł "Szkolnej Przestrzeni Kreatywnej" oraz możliwość realizacji zaprojektowanej przez nas przestrzeni.