Festyn z okazji Dnia Dziecka - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie

Tag img 13.06.2024, 13:06

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Dnia 3 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka.

Malowanie-twarzy

W Szkole Podstawowej nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie Dzień Dziecka jest zawsze wyjątkowo celebrowany. Huczne obchody są możliwe dzięki szczodrości Rady Rodziców, współpracy Nauczycieli oraz Dyrekcji szkoły.
Z tej okazji dla uczniów naszej szkoły przygotowano wiele niespodzianek i atrakcji. Były dmuchańce, foto budka, wesoła zabawa z animatorami, malowanie twarzy, gry i zabawy nie miały końca. Uczniowie tego dnia mogli się poczuć jak w krainie baśni i wziąć udział w happeningu baśniowym lub doświadczyć magicznego spotkania w mitologicznym kręgu.
Dodatkowo policja i straż miejska, przeprowadziła w tym dniu akcję bezpłatnego znakowania rowerów, a straż pożarna prezentowała zalety wykonywania zawodu strażaka.
Dzień obfitował w wiele pozytywnych wrażeń, a radość na twarzach naszych najmilszych była świetnym dowodem na pomyślność imprezy. Z ogromną radością zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej oraz galerii zdjęć.

"Drodzy Rodzice i Opiekunowie, to wszystko mogło się odbyć dzięki Państwu, dzięki Waszym wpłatom, .

Rada Rodziców serdecznie dziękuje. Liczymy na dalszą owocną współpracę, bo radość i uśmiechy dzieci, są najważniejsze."

Przewodnicząca Rady Rodziców
Ewa Baran