Dzień Dziecka w SP 43 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie

Tag img 01.06.2024, 23:33

Dzień Dziecka w SP 43

Uprzejmie informuję, że dnia 3 czerwca 2024 r. w godz. 8:50 – 13:30, na terenach szkolnych, odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem jest Rada Rodziców we współpracy z Nauczycielami i Dyrekcją Szkoły.

Z tej okazji dla uczniów naszej szkoły zaplanowano wiele atrakcji, m. in. dmuchane zjeżdżalnie, fotobudka, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, gry i zabawy sportowe, happening baśniowy i mitologiczny itd.

Uczniowie klas 0 – VIII nie będą mieli w tym dniu zajęć dydaktycznych, lecz pod opieką wychowawców i wyznaczonych nauczycieli wezmą udział w grach i zabawach na terenach zielonych szkoły. Aby mieć na czym usiąść, np. by odpocząć, uczniowie mogą w tym dniu przynieść do szkoły maty piknikowe lub koc.

Dodatkowo policja i straż miejska przeprowadzi w tym dniu, na terenie naszej szkoły, akcję bezpłatnego znakowania rowerów – wymagany paragon/faktura zakupu roweru oraz obecność osoby dorosłej – właściciela roweru.

Stołówka i biblioteka szkolna w tym dniu pracują bez zmian.

Małgorzata Rodzik

p.o. Dyrektor Szkoły