Szanowni Państwo Rodzice i Uczniowie klas 0 – VIII!

Uprzejmie informuję ,że zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się według poniższego harmonogramu:

• dnia 21.06.2022r. – oddziały „0” – sale oddziałów
    • oddział „0”A – godz. 15:00 – sala 29
    • oddział „0”B – godz. 15:30 – sala 28
  • dnia 23.06.2022r. godz. 17:00 – klasy VIII – sala widowiskowa

Uczniowie przychodzą do szkoły na ustaloną przez wychowawcę godzinę i spotykają się w wyznaczonej sali. Państwo Wychowawcy przychodzą wraz z uczniami do sali widowiskowej na spotkanie z dyrekcją szkoły, gdzie uroczyście zostaną wręczone nagrody, dyplomy i listy gratulacyjne Prymusowi Szkoły, Sportowcom Szkoły oraz Prymusom klas. Po zakończeniu części oficjalnej Wychowawcy przechodzą z uczniami do przypisanych sal, gdzie przekażą uczniom świadectwa ukończenia szkoły.

• dnia 24.06.2022r. – klasy I – VII – sala widowiskowa
    • 8:00 – klasy VI i VII
    • 9:00 – klasy IV – V
    • 10:00 – klasy I
    • 10:30 – klasy II
    • 11:00 – klasy III

Uczniowie przychodzą do szkoły na ustaloną przez wychowawcę godzinę i spotykają się w wyznaczonej sali. Państwo Wychowawcy przychodzą wraz z uczniami do sali widowiskowej na spotkanie z dyrekcją szkoły, gdzie uroczyście zostaną wręczone nagrody, dyplomy i listy gratulacyjne Prymusom klas. Po zakończeniu części oficjalnej Wychowawcy przechodzą z uczniami do przypisanych sal, gdzie przekażą uczniom świadectwa promocyjne.

Elżbieta Pieczonka